•  DRS Electronics Ground Exper Pro Define Dedektörü
  •  DRS Electronics Ground Exper Pro Define Dedektörü
  •  DRS Electronics Ground Exper Pro Define Dedektörü
  •  DRS Electronics Ground Exper Pro Define Dedektörü
  •  DRS Electronics Ground Exper Pro Define Dedektörü
DRS Electronics Ground Exper Pro Define Dedektörü
Ürün Kodu : 53       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  DRS
168,751.94 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 160,314.34 TL (5 %)
Ücretsiz Kargo
Bu ürün satışa kapalı
DRS Ground Exper Pro    


DRS Ground Exper Pro Tablet bilgisayar ile çalışan ilk Pulse Induction metal detektörüdür.


DRS ÜRÜNLERİNİ SATIN ALIRKEN 3 BOYUTLU ÖZEL HOLOGRAM ETİKETE DİKKAT EDİNİZ.

HOLOGRAM ETİKETİ BULUNMAYAN ÜRÜNLERİ SATIN ALMAYINIZ !

 

DRS GROUND EXPER ile define aramanın standartları değişecek.

Profesyonel define dedektörleri içerisinde en derin,en stabil ve mükemmel metal ayrımına sahip üstün Alman Teknolojisi DRS Ground Exper diğer tüm DRS ürünleri ile birlikte dedektorburada.com'da.

 

Mükemmel Derinlik, Mükemmel Metal Ayrımı, toprak altından aradığınız hedefin görüntüsünü mükemmel bir şekilde görebilme özelliği, Android Tablet bilgisayarı 20 saat kesintisiz çalışan batarya sistemi, Pulse induksiyon (PI) sistemi ile 3 ayrı arama başlığı ile dünyanın en iyi metal dedektörü.

 

Metal dedektörü kullanıcılarının en büyük sorunu arazideki değersiz metallerdir. Kola kutuları konserve kutuları,paslanmış civiler,gazoz kapakları, at nalı,paslanmış metal parçaları arazide define avcılarının kabusudur. Bu metallerin tamamını değersiz metal olarak tanımlayabilen tek metal dedektörü sistemi DRS GROUND EXPER’dir. Sizin dedektörünüzde bu metallere değerli ve altın diyor ise; Hemen şimdi vakit kaybetmeden DRS Ground Exper metal dedektörümüzü denemeye bekliyoruz.

 

DRS GROUND EXPER PRO'NUN AVANTAJLARI

 

KOLAY KULLANIM; Tüm diğer metal dedektörlerinin aksine çok kolay toprak ayarı yapılabilmesi profesyonel hazine avcıları ile birlikte acemi kullanıcıların dahi hemen kullanmaya başlayabileceği kolay kullanım.

 

METAL TANIMA; Hedef Metalleri Altın,Yüksek değerli,Değerli,Demir olarak ayırabilme özelliği yanında istediğiniz metalleri aramak veya aramamak da metal tanıtma özelliği ile sizin elinizde.

 

MÜKEMMEL METAL AYIRMA Mükemmel Metal ayırma özelliği sayesinde zaman,para ve emek harcamaya son verin. Değersiz objelere değersiz metal çöplere kazma devri bitti.

 

PARAZİT VE MİNERAL ELEME ; Tek tuş ile çevresel elektromanyetik kirlilik ve gürültülerden kurtulmak elinizde.Mineralli zeminlerde diğer dedektörlerin kaçırdığı her hedefi rahatlıkla tesbit edin.

 

GELİŞMİŞ DERİNLİK; Daha derinlere ulaşmak elinizde, çok derinlerde para mücevher ve hazineleri bulun.Derin Gelişmiş Pulse indiksiyon sistemi

 

TABLET PC; Sistemimizle standart olarak verilen Tablet Pc niz Android sistemi sayesinde hem dedektörünüzü kullanırken hem de kişisel ihtiyaçlarınız anında yanınızda.

 

GRAFİK İŞLEME; Hiçbir dedektörde olmayan grafik işleme sistemi. Hedeflerin yeraltında ki görüntüleri kazı yapmadan ekranınızda. DRS ürünlerinin kullanıcıları teknolojide hep bir adım önde.Hedefe ulaşacağınız her şey ve daha fazlası.

 

ÜÇ FARKLI ARAMA BAŞLIĞI Standart üç farklı arama başlığı ile Altın dedektörleri içerisinde en iyisi ayrıca daha derinler için opsiyonel başlık seçenekleri elinizde.

 

Not: Yukarıdaki bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.  

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?